Top 10 Wetterstation Wlan Mit Außensensor App – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. X-Sense

#ad

Monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, 4 czujnikami i 1 stacją, zasięg 500 m, kompatybilny z Alexa, bezpłatny eksport danych

#ad
X-Sense #ad - Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału. Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę.

Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski. Niezawodny diagram i statystyki: analizuj dane dotyczące temperatury i wilgotności za pomocą naszej aplikacji X-Sense Home Security, dzienne i godzinowe. Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików.

Csv do szczegółowej analizy środowiska. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz. Idealny do humidorów, 2 x 9, 5 x 2, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń. Wymiary: 3, 4 cm.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

2. GoveeLife

#ad

Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, monitorowanie temperatury z aplikacją, szklarni,, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, przechowywanie danych do domu

#ad
GoveeLife #ad - Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń.

Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza.

Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia. Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104011
ModelH5104

3. Inkbird

#ad

Bezprzewodowy monitoring temperatury i wilgotności powietrza z aplikacją powiadomienia, 3 sztuki, eksport danych, zestaw łączony bramki IBS-M2S, Inkbird ITH-20R-O radiowy termometr z higrometrem

#ad
Inkbird #ad - Wysoce precyzyjny czujnikwyprodukowane w szwajcarii wysoce precyzyjne czujniki zapewniają duży zakres pomiaru temperatury i wilgotności z dokładnością pomiaru temperatury ±0, 3℃ i dokładnością wilgotności ± 3%. Przechowywanie i eksportowanie danych wykres danych w aplikacji jest aktualizowany w czasie rzeczywistym i można bez problemu wyświetlać roczną, dzienną lub godzinową temperaturę i wilgotność.

Inteligentne ostrzeżenia i powiadomienia dostosuj bezpieczny zakres temperatury i wilgotności powietrza zgodnie z życzeniem za pomocą aplikacji. Brama wi-fi może jednocześnie połączyć i monitorować do 10 czujników. W kuchniach, łazienkach, szklarniach i wielu innych. Przenośny i łatwy w obsłudze czujniki temperatury i wilgotności są odporne na deszcz i nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Są łatwe w obsłudze, przenośne i lekkie. Idealnie nadaje się do stosowania w różnych sytuacjach, np. Zestaw inteligentnego czujnika wifi monitoruj temperaturę i wilgotność powietrza w dowolnym momencie na odległość za pomocą aplikacji INKBIRD. Jeśli wykryta wartość przekroczy wstępnie ustawiony zakres, aplikacja wysyła powiadomienie, aby Ci o tym przypomnieć. Dane z zeszłego roku mogą być eksportowane jako pliki CSV, miesięczną, aby lepiej poznać otoczenie Twojego mieszkania.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Numer części‎IBS-M2S + ITH-20R-O

4. Govee

#ad

Govee Termometr z higrometrem wewnętrznym, precyzyjny termohigrometr z aplikacją, piwnicy na wino, cyfrowy miernik temperatury i wilgotności powietrza z alarmem powiadomienia, zapis danych do szklarni

#ad
Govee #ad - Zasięg pilota zdalnego sterowania do 60 metrów: dzięki funkcji Bluetooth można zdalnie monitorować temperaturę/wilgotność powietrza w domu za pomocą aplikacji Govee Home w odległości 60 m bez przeszkód. W takim razie zostaniesz poinformowany o anomalii temperatury w mieszkaniu.

Dane z ostatnich 2 lat można wyeksportować do formatu CSV. Inteligentne powiadomienia: powiadomienie zostanie wysłane na Twój telefon, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres. Wysoka dokładność: zintegrowany czujnik sht30 i cyfrowy higrometr zapewniają bardzo precyzyjne monitorowanie. 3-stopniowe wskaźniki komfortu: suchy, komfort, wilgotność. Aktualizuj dane co 2 sekundy.

Wyświetlane są aktualne zapisy temperatury i wilgotności powietrza. Wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności govee zapewnia pomiar temperatury i wilgotności w czasie rzeczywistym oraz maksymalne/minimalne zapisy na ekranie LCD. Temperatura jest dokładna do ± 0, 5°C, podczas gdy wilgotność powietrza wynosi ± 3%. Przechowywanie danych: termometr z higrometrem zapewnia 20-dniowe przechowywanie danych na pokładzie.
MarkaGovee #ad
ProducentGovee #ad
Wysokość0.01
Długość3.1
Szerokość0.01
Numer częściH5075001DE

5. SwitchBot

#ad

Wyświetlacz LCD, piwnicy, Bluetooth, cyfrowy termometr i higrometr do temperatury pokojowej, higrometr, cyfrowy czujnik temperatury i wilgotności z funkcją Smart Alert i zapisywania danych, SwitchBot Termometr, garażu

#ad
SwitchBot #ad - Za pomocą ilustrowanych symboli na ekranie można sprawdzić, czy warunki w pomieszczeniu odpowiadają ustawionym przez Ciebie parametrom. Eksportowane dane – dzięki naszej aplikacji możesz łatwo zapisać i eksportować dane higrometru z ostatnich 68 dni, aby analizować temperaturę w Twoim otoczeniu.

Dokładniejsze pomiary: nasz termometr wewnętrzny jest wyposażony w wbudowany w szwajcarii czujnik, który zapewnia dokładniejsze pomiary temperatury i wilgotności powietrza w stopniach Celsjusza i Fahrenheita. Można go nawet przymocować do ściany lub powierzchni magnetycznej lub postawić pionowo na stole pod 3 narożnikami. Niezawodnie monitoruje otoczenie co 4 sekundy i utrzymuje dokładność ±0, 2°C w temperaturze 0°C ~ 65°C i ±2%RH przy wilgotności powietrza 10~90% RH. Aplikacja może odczytać dane w czasie rzeczywistym i przedstawiać trend na wyraźnych diagramach.

Zdalne monitorowanie bluetooth: możesz monitorować swój cyfrowy higrometr w dowolnym miejscu i czasie. Możliwość zastosowania wszędzie: termometr można ustawić wszędzie, jest idealny do piwnicy z winem, ogrodów zimowych, kuchni i wielu innych miejsc. Zasięg bluetooth 120 m. Jeszcze większy ekran – dzięki 3-calowemu wyświetlaczowi możesz teraz jeszcze lepiej odczytać swoje dane, dzięki czemu możesz w każdej chwili wykorzystać miernik wilgotności do odczytu danych temperatury.
MarkaSwitchBot #ad
ProducentSwitchBot #ad
Wysokość0.68
Długość3.11
Waga0.14
Szerokość2.53
Numer częściW2301500
ModelW2301500

6. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 30.1011 cyfrowy termometr do wewnątrz i na zewnątrz

#ad
TFA Dostmann #ad - Montaż: mocowanie za pomocą stojaka lub zaczepu do zawieszenia; długość czujnika temperatury wynosi 300 cm. 110 mm. Maks. Czujnik kabla: wodoszczelny czujnik temperatury nadaje się również do kontroli lodówki, zamrażarki lub temperatury wody w akwarium.

21 50 x wys. 102 x szer. Wartości minimalne: zapamiętywanie wartości maksymalnych i najniższych z ręcznym resetowaniem umożliwia kontrolę temperatury w danym czasie. Wymiary: mały cyfrowy termometr jest poręczny i ma wymiary: dł. Termometr cyfrowy: cyfrowy wskaźnik aktualnej temperatury do wewnątrz lub na zewnątrz na przejrzystym dużym wyświetlaczu.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość4.33
Długość4.02
Waga0.32
Szerokość0.83
Numer części30-1011
Model30-1011

7. GoveeLife

#ad

Zdalna kontrola, alarm i zapis danych, piwnicy na wino, nadaje się do sypialni, cyfrowy miernik temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz z aplikacją, GoveeLife Wilgotnościomierz Wi-Fi

#ad
GoveeLife #ad - Sprawdź aktualną temperaturę i wilgotność powietrza za pomocą aplikacji. Co 2 sekundy aktualizują dane regularnie. Bezpłatne przechowywanie i eksport danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą higrometru WiFi przez Bluetooth lub Wi-Fi, w tym przeglądanie 13-dniowych wykresów danych i eksportowanie danych z ostatnich 2 lat.

Szybka i dokładna: temperatura jest dokładna do ± 0, 3 ℃, 54 ℉ / ± 0, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej. Pozostań w kontakcie wszędzie: stabilne połączenie wi-fi i bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itd. Teraz obsługiwana jest funkcja widgetu. Inteligentna funkcja ostrzegawcza: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności, a aplikacja GoveeHome ostrzega, gdy inteligentny termometr z higrometrem stwierdzi, że aktualne wartości pomiarowe wykraczają poza wstępnie ustawiony zakres.

Należy pamiętać, że Wi-Fi 5G nie jest obsługiwane. Dzięki niskiemu zużyciu baterii cyfrowy termometr z higrometrem wytrzymuje do sześciu miesięcy. Atwy do odczytania: termometr wifi z higrometrem wykorzystuje elektroniczny wyświetlacz atramentowy, który jest łatwy do odczytania.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGovee Life #ad
Numer częściH5103002
ModelH5103

8. SONOMO

#ad

Termometr do wnętrz, do wnętrz biały, SONOMO Termohigrometr, do pionowego lub ściennego pomiaru wilgotności powietrza, wysoka dokładność, 2 sztuki, cyfrowy higrometr wewnętrzny

#ad
SONOMO #ad - Uśmiechnięta twarz nadaje się do komfortu, neutralna dla nawilżenia twarzy i smutna twarz dla suchości. Wysoce precyzyjny higrometrtermometr wewnętrzny 10 s aktualizuje pomiar raz, szybka reakcja, higrometr, higrometr cyfrowo aktualizuje ekran 10S, termometr, wbudowany dokładny i czuły czujniki wilgotności, aby uzyskać najdokładniejsze pomiary.

Zakres pomiaru higrometru wewnątrzduży cyfrowy wyświetlacz termometru i higrometru na ekranie lcd jest wyraźny i dobrze czytelny również z dużej odległości. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa. Wskaźnik wilgotności powietrzatermometr wewnątrz wskazuje za pomocą trzech symboli stanu wilgotności pomieszczenia. Ponadto magnesy mogą zamocować termometr z higrometrem na lodówce. Spraw, aby zawartość wilgoci i temperatura w pomieszczeniu była wyraźniejsza.

Wartości pomiaru wilgotności: 10% rh ~ 99% RH, termometr przełączany na wskaźnik °C lub °F. Zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 70°C -58°F ~ 158 °F. Trzy możliwości umieszczeniatermometr z higrometrem można umieścić na stole za pomocą tylnego uchwytu lub zamontować na ścianie przez otwór do zawieszenia z tyłu. Jakość i bezpieczeństwo termometr z higrometrem jest wykonany z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak PC/ABS + PMMA i posiada pełne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, takie jak FCC/EMC/CE/ROHS.
MarkaSONOMO #ad
ProducentSonomo #ad
Wysokość2.2
Długość1.77
Szerokość0.7
Numer częścihygroThermo-wh-2p
ModelThermo-wh-2p

9. SwitchBot

#ad

Punkt rosy / VPD/absolutny czujnik wilgotności, czujnik temperatury, bezpłatne przechowywanie danych,, zasięg Bluetooth 120 m, SwitchBot IP65 termometr z higrometrem, do użytku wewnątrz i na zewnątrz

#ad
SwitchBot #ad - Ip65 odporny na kurz i wodę, łazienki, strychów, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: termohigrometr jest odporny na kurz i wodę zgodnie z IP65 i może bezpiecznie pracować również w deszczowe dni. Jeśli jest używany z switchbot hub, nasza aplikacja może wysyłać powiadomienia o przekroczeniu wstępnie ustawionej wartości, na strychu, piwnicy. Są łatwe w obsłudze, walizek gitarowych, lekkie i przenośne.

Dzięki niskiemu zużyciu energii można go używać przez okres do dwóch lat i nie trzeba często wymieniać wymiennych baterii. Bardziej czuły na temperaturę i wilgotność: dzięki wbudowanemu przemysłowemu szwajcarskiemu czujnikowi Sensirion można oczekiwać większej dokładności do ± 1, 2℃, z szybszym i dokładniejszym 4-sekundowym odstępem próbkowania, 8% RH, ± 0, aby zawsze monitorować temperaturę i wilgotność powietrza w mieszkaniu. Idealnie nadaje się do kuchni, szklarni, lodówek, humidorów, piwnic i pomieszczeń pełzających. Obsługuje eksport danych: odległość połączenia 120 m bez przeszkód umożliwia szybkie i wyraźne monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza w ciągu roku, miesięcznie, codziennie lub co godzinę.

Ciesz się przechowywaniem danych na pokładzie przez 68 dni i do 2 lat zapisywania danych w aplikacji nieograniczona pamięć w chmurze po dodaniu SwitchBot Hub. Kompaktowy i trwały: bezprzewodowy czujnik temperatury wewnątrz i na zewnątrz charakteryzuje się prostą i kompaktową konstrukcją, ze smyczą do zawieszenia na prawie wszystkim. Inteligentne powiadomienia push wymagany hub switchbot: higrometr obsługuje pomiary punktu rosy i vpd z absolutną wilgotnością powietrza oraz klasyczne pomiary temperatury i wilgotności, dzięki czemu możesz reagować w czasie rzeczywistym na zmiany w piwnicy, które mogą być używane jako warunki sceniczne.
MarkaSwitchBot #ad
ProducentWonderlabs #ad
Wysokość2.36
Długość1.1
Waga0.29
Szerokość0.79
Numer częściW3400010

10. LIORQUE

#ad

Zapisy min/maks, LIORQUE Cyfrowy termometr wewnętrzny z higrometrem, termometr pokojowy, w zestawie bateria, cyfrowy termohigrometr z magnesem, biały

#ad
LIORQUE #ad - Nie nadaje się do sauny. Zakres pomiaru temperatury wynosi -9 ℃ ~ 60℃. Dłuższa żywotność bateriihigrometr i termometr wewnątrz są zasilane 2 bateriami AAA wchodzą w zakres dostawy. Duża dokładność i możliwość wyboru °f / ℃posiada 2 otwory wentylacyjne termohigrometru, przez które może przepływać wiatr, aby uzyskać dokładne dane w odpowiednim czasie.

Jeśli wilgotność powietrza wynosi 30% ~ 69%, strzałka automatycznie wskazuje zielony symbol Comfort. Idealnie nadaje się do stosowania w pokoju dziecięcym, szklarni, biurze lub piwnicy na wino itd. Z przyciskiem z tyłu k. Jest on podzielony na 3 poziomy: suchy/komfortowy/wilgotny, dobry pomocnik do kontroli temperatury i wilgotności powietrza.

Jest to miły towarzysz, aby dbać o dzieci i osoby starsze. Funkcja pamięci - higrometr i termometr firmy liorque zapamiętuje najwyższą i najniższą temperaturę i wilgotność powietrza w ciągu 24 godzin. 2 czujniki i szybka reakcjatermohigrometr liorque aktualizuje wartość pomiarową co 10 sekund, aby zapewnić dokładne wartości pomiarowe. Wskaźnik komfortu powietrzawilgotność powietrza za pomocą strzałki.
MarkaLIORQUE #ad
ProducentLIORQUE #ad
Wysokość2.48
Długość3.03
Szerokość3.03
Numer częściYGH5254