Top 10 BRIO Eisenbahn Set – Zestawy z pojazdami szynowymi dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BRIO

#ad

BRIO World 36030 asortyment szyn Deluxe – 70-częściowy zestaw z szynami, zwrotnicami i filarami mostu do kreatywnej gry kolejowej – w zestawie ulotki z różnymi opcjami trasy

#ad
BRIO #ad - Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Szyny z drewna bukowego firmy brio wyróżniają się wysoką jakością i dokładnością dopasowania. Zalecane dla dzieci od 3 lat. Dodatkową inspirację zapewnia dołączona ulotka z różnymi opcjami tras. 70-częściowy asortyment szyn deluxe zapewnia jeszcze większą kreatywną zabawę w BRIO World.
MarkaBRIO #ad
ProducentBRIO #ad
Wysokość2.87
Długość73.31
Szerokość30.59
Numer części63603000
Model63603000
Gwarancja2 lata gwarancji

2. BRIO

#ad

Drewniana kolejka, akcesoria kolejowe, zalecana dla dzieci od 3 lat, BRIO World 33757 mostek podnoszący, zabawka dla małych dzieci

#ad
BRIO #ad - Wietna zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat. Z szafami, kabiną sterującą i 2 szynami rampowymi. Wystarczy przekręcić korbę, a mostek podnosi się i opuszcza. Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Uwaga, mostek podnoszący: szybko zamknij bariery, zanim pojawi się lokomotywa. Sprawia, ponieważ nie zawiera małych części, że każdy miłośnik brIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, które można połknąć.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość5.94
Długość26.18
Waga1.24
Szerokość4.02
Numer części33757
Model33757
Gwarancja2 lata gwarancji

3. BRIO

#ad

Szynami i mostem wiszącym dla małych dzieci, BRIO World 33727 Mój pierwszy zestaw do zabawy, pociąg z wagonem, zestaw dla początkujących zalecany od 18 miesięcy

#ad
BRIO #ad - Kolorowe wejście do brio world: 2-częściowy pociąg, rampy wjazdowe i zjazdowe oraz most wiszący w jaskrawych kolorach pierwotnych wzbudzają pierwsze zainteresowanie najmłodszych. Wysokiej jakości zestaw do zabawy z drewna i tworzywa sztucznego: zestaw należy do serii Meine erste BRIO Bahn dla początkujących BRIO i można go dowolnie łączyć z innymi akcesoriami BRIO.

Zakres dostawy: 1 x brio mein erstes brio bahn zestaw do gry 18-częściowy / Ręcznie obsługiwana lokomotywa z wagonem, szynami, rampami i mostem wiszącym – idealna jako prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie.

Wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 18 miesiąca życia – sprawia, ponieważ nie zawiera małych części, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, które można połknąć. Dzięki inteligentnym magnesom łączącym, które można połączyć w dowolnym kierunku i wbudowanej grzechotce w wózku, zestaw idealnie nadaje się dla małych dzieci.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość1.97
Długość10.24
Waga1.85
Szerokość3.94
Numer części33727
ModelABR33727
Gwarancja2 lata gwarancji

4. BRIO

#ad

BRIO 33683000 – most wiszący

#ad
BRIO #ad - Wietna zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat. Inspirowany dużymi wiszącymi mostami tego świata. Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Zawiera dwa moduły mostkowe, które mogą być używane pojedynczo lub jako podwójny mostek. Pod mostkiem jest wystarczająco dużo miejsca na kolejne przebiegi szyn – kreatywność nie zna granic. Sprawia, ponieważ nie zawiera małych części, że każdy miłośnik bRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, które można połknąć.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość3.94
Długość7.01
Waga1.32
Szerokość14.17
Numer części33683
Model63368300
Gwarancja2 lata gwarancji

5. BRIO

#ad

BRIO World 33674, Signal Station

#ad
BRIO #ad - W zestawie znajduje się figurka do zabawy. Nadaje się dla dzieci od 36 miesiąca życia. Zabawki drewniane. Ty decydujesz, aby wyregulować miękkość, dokąd jadą pociągi! Obróć czerwony przycisk, aby pociągi na linach wciągarki dotarły do celu.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość4
Długość5
Waga0.39
Szerokość3.5
Numer części33674
Model33674
Gwarancja2 lata gwarancji

6. BRIO

#ad

BRIO 63339100 mostek do zawalenia

#ad
BRIO #ad - Sprawia, że każdy miłośnik brio world jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć. Teraz jednak szybko podnieś szyny, zanim pojawi się kolejna lokomotywa. Dzięki wytłoczonej drewnianej płycie możliwe są dalsze przebiegi pod mostkiem. Najwyższy poziom alarmu w bRIO World: jedno naciśnięcie przycisku i most się zawali. Wietna zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat. Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość5
Długość26.25
Waga1.16
Szerokość3
Numer części33391
Model33391
Gwarancja24 Miesięcy

7. BRIO

#ad

Zabawka dla małych dzieci zalecana dla dzieci od 3 lat, szopa lokalna z bramką rolowaną, BRIO World 33574, akcesoria kolejowe do drewnianej kolejki BRIO

#ad
BRIO #ad - W szopie z rolowaną bramką każda lokomotywa znajdzie odpowiedni dom. Sprawia, że każdy miłośnik brio world jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć. Bramę rolowaną można otwierać lub zamykać za pomocą pokrętła z obu stron. Pasuje do wszystkich lokomotyw BRIO World. Wietna zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat. Brio - zabawki posiadają znak fsc i zawierają wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość4
Długość6
Waga0.62
Szerokość3
Numer części33574
Model33574
Gwarancja2 lata, z wyjątkiem części zużywających się

8. BRIO

#ad

BRIO 33577 – transporter samochodowy z rampą i 63369600 kolejką 33696 – wózek z długim drewnem

#ad
BRIO #ad - Produkt 1: zawartość: 1 sztuka. Produkt 1: Kolorowe kolory. Produkt 2: kompatybilny ze wszystkimi żurawiami magnetycznymi BRIO. Produkt 1: Dzieci. Produkt 2: przyczepa z wielokrotnym zawieszeniem i ładunkiem magnetycznym. Produkt 2: zalecany dla dzieci od 3 lat. Produkt 1: W zestawie. Produkt 2: dzięki ośmiu kołom wózek z długim drewnem podczas jazdy z lasu pewnie leży na torze i nic nie może się na nim ześlizgnąć.
MarkaBRIO #ad

9. BRIO

#ad

Drewniana kolejka, BRIO World 33736 duża szopa pierścieniowa z obrotowym obrotem, zabawka dla małych dzieci od 3 lat, akcesoria

#ad
BRIO #ad - Wysokiej jakości drewniane akcesoria kolejowe: kompatybilne z drewnianymi szynami i kolejami w całym brio world – dzięki tej zabawce konstrukcyjnej można stworzyć gigantyczny świat kolei! Wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, ponieważ nie zawiera małych części, które można połknąć.

Gdzie najchętniej parkują koleje? szopa jest idealnym uzupełnieniem BRIO World – lokomotywy poruszają się na obrotnicy, gdzie są ustawione we właściwym kierunku jazdy.

Tył szopy pierścieniowej można otworzyć ręcznie, a lokosy można tam umieścić – dla różnorodnych możliwości zastosowania i szybkiego przechowywania lokoszy. Zakres dostawy: 1 x duża szopa pierścieniowa brio z obrotową tarczą, 1-częściowa / Rozszerzenie do drewnianej kolejki BRIO World – idealny jako prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość4.5
Długość1.75
Waga4.59
Szerokość5.25
Numer części33736
Model33736
Gwarancja2 lata gwarancji

10. BRIO

#ad

Akcesoria, zabawka dla małych dzieci, drewniana kolejka, zalecana dla dzieci od 3 lat, BRIO World 33889 duża kopalnia złota z tunelem dźwiękowym

#ad
BRIO #ad - Górną część wkładu z ruchomym dźwigiem można podnieść i umieścić na szynach – tunel przebiega na różnych poziomach i zapewnia ekscytującą zabawę na kolejce! wysokiej jakości drewniane akcesoria kolejowe: kompatybilne z drewnianymi szynami i kolejami w całym BRIO World – dzięki tej zabawce konstrukcyjnej można stworzyć gigantyczny świat kolei! Wspaniała zabawka polecana dla małych dzieci od 3 lat – sprawia, ponieważ nie zawiera małych części, że każdy miłośnik BRIO World jest szczęśliwy i nadaje się również dla małego rodzeństwa, które można połknąć.

Skarbnica pełna zabawnych funkcji: kopalnia złota jest idealnym uzupełnieniem BRIO World – lokomotywa może zostać załadowana i wydaje dźwięki podczas jazdy przez tunel.

Zakres dostawy: 1 x brio 7-częściowy wkład do złota. Zestaw / zabawka z tworzywa sztucznego i drewna / interaktywna zabawka motoryczna dla małych dzieci – idealna jako prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie.
MarkaBRIO #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość7.68
Długość13.58
Waga3.73
Szerokość13.58
Numer części33889
Model33889
Gwarancja2 lata gwarancji