Top 10 Autoradio Chevrolet Cruze – Samochodowe odbiorniki mediów cyfrowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ATOTO

#ad

ATOTO P8 przenośne radio samochodowe 7", nieoślepiający, ekran dotykowy QLED, Bluetooth, wyjście, zdalne sterowanie, bezprzewodowy Carplay i bezprzewodowy system Android, WDR i automatyczny ściemniacz

#ad
ATOTO #ad - W przypadku nieobsługiwanych aplikacji AutoLink może wyświetlać je na ekranie P8 AutoLink: wymagana aktualizacja. Kompatybilność p8 z pojazdami 12 v/24 v umożliwia wspólne użytkowanie w różnych samochodach rodzinnych i kamperach i zapewnia niedrogą wszechstronność. Skontaktuj się z atoto, która pomoże ci ustalić priorytety wsparcia na podstawie szczegółów zamówienia i SN.

Jego podkładka klejąca i pojedynczy kabel do AUX przez zapalniczkę samochodową sprawiają, że konfiguracja jest łatwa. Bezpieczny z bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania i automatycznym ściemnianiemjedyny w swoim rodzaju bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania AC-44F6 P8 umożliwia łatwe sterowanie, takich jak podczas jazdy przez tunel, ręcznej regulacji jasności podczas jazdy bardzo niebezpieczne. P8 zapewnia łatwe aktualizacje online i przesyłanie informacji zwrotnych bez konieczności korzystania z komputera lub karty SD.

Automatycznie dostosowuje się do zmian światła, a system Linux umożliwia dostęp do funkcji za pomocą zaledwie trzech dotknięć, z automatycznym ściemniaczem do bezpiecznej, zapewniając bezpieczniejsze i bardziej relaksujące podróże. Jest dostarczany z uchwytem na deskę rozdzielczą, który zapewnia większy ekran do nawigacji, streamingu wideo i muzyki. Samochód carplay i android bez konieczności wymiany radia samochodowego: p8 zapewnia łatwą bezprzewodową integrację CarPlay i Android Auto bez konieczności wymiany urządzenia HeadUnit. ​.
MarkaATOTO #ad
ProducentATOTO #ad
Numer częściAHBCEA
ModelA8

2. AWESAFE

#ad

Czarne, AWESAFE Radio samochodowe z systemem Android 12 do Opel 2 DIN Radio 2 + 64 GB z nawigacją, Carplay obsługuje DAB+ WiFi Bluetooth MirrorLink 7-calowy ekran FM Radio

#ad
AWESAFE #ad - Ciesz się zabawą podczas surfowania po Internecie w swoim samochodzie. Nawigacjaradio ma wbudowaną nawigację gps i moduł wifi. Można połączyć się z hotspotem na telefonie komórkowym, np. W nowym 4-rdzeniowym procesorze czterordzeniowym znajduje się duża moc i dzięki temu jest to najbardziej stabilny system w swojej klasie.

Jeśli radio samochodowe z systemem android łączy Twój telefon z WiFi / hotspot, możesz użyć map Google online lub innych kart online. Na przykład bardzo wygodne i różnorodne jest pobieranie aplikacji, które lubisz ze sklepu Play Store, Youtube, Shopify itp. Dzięki fabrycznie zainstalowanym mapom Europy możesz korzystać z tej karty offline. Szerokie funkcjeradio fm/rds, funkcja dzielonego ekranu, kamera cofania opcjonalnie, carplay, Android Auto Mirroring ze smartfonów Apple iOS / Android. Radio samochodowe z systemem android 12 z osłoną do opel corsa, Vectra, combo, meriva, antara, zafira, vivaro, astra, Sigum 2 DIN Radio 2 + 64 GB.

Bluetooth ten wbudowany w samochodowy system stereo bluetooth obsługuje połączenie z telefonem w celu prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, odtwarzania muzyki, włączania i wybierania itd. Google map, waze, aby uzyskać dostęp do Internetu. W przypadku korzystania z bluetooth do nawiązywania połączeń dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz wygodnie i bezpiecznie odbierać połączenie, aby podróż była łatwiejsza i przyjemniejsza. Wifi/wi-fito radio samochodowe jest wyposażone w wifi / wi-fi.
MarkaAWESAFE #ad
ProducentAWESAFE #ad

3. Hikity

#ad

Radio samochodowe, ekran dotykowy, bezprzewodowy Carplay, Hikity Radio samochodowe z systemem Android z nawigacją do Opel Astra Antara Vectra Corsa Vivaro z ekranem o przekątnej 7 cali, Android

#ad
Hikity #ad - Radio samochodowe z systemem android do opel: pasuje do opel astra antara vectra corsa zafira meriva vivaro combo signum Tigra Twin Top. Obsługuje naukę przycisków kierownicy do przełączania lub ustawiania głośności. Po pomyślnym podłączeniu CANBUS informacje można zsynchronizować. Dzięki połączeniu wifi lub mobilnemu hotspot można również łatwo surfować po Internecie i uzyskać dostęp do aplikacji takich jak YouTube, Spotify itd.

Radio samochodowe z magistralą canbus: łącznie z dekoderem canbus. System android 11 os, 1 gb ram + 16 gb ROM, płynna praca i szybka reakcja. Czność bluetooth dla wszystkich smartfonów. Plug and play. Do pojazdów, które obsługują oryginalne ustawienia, takie jak informacje radarowe, informacje o klimatyzacji itd. Obsługuje również połączenia przewodowe. Po połączeniu z wifi lub hotspotem można pobrać mapy offline lub korzystać z map online. Odtwarzacz multimedialny w samochodzie: radio samochodowe bluetooth z wbudowaną funkcją hi-fi z 16 pasmami, idealne dla miłośników muzyki, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą jeszcze bardziej.

Wielofunkcyjne radio samochodowe: obsługuje radio rds/fm, 30 wstępnie ustawionych stacji, włącz ulubioną stację, kiedy tylko chcesz. Bezprzewodowa funkcja carplay i bezprzewodowy android auto: unikalna łączność bezprzewodowa, dla łatwego sterowania głosem, połączeń telefonicznych, łatwo łączy się z telefonem z systemem iOS lub Android przez Bluetooth lub WiFi, nawigacji, wysyłania i odbierania wiadomości i słuchania muzyki.
MarkaHikity #ad
ProducentHikity #ad
Wysokość1.42
Długość8.43
Waga3.23
Szerokość4.72
Numer częściHikity-A3028BKA4MI2-C216
Gwarancja24 miesiące, dożywotnie wsparcie zapytań online, odpowiedź w ciągu 24 godzin.

4. Hodozzy

#ad

9,7 cala radio samochodowe z ekranem z nawigacją WiFi radio samochodowe, Hodozzy Carplay/Android Auto Radio samochodowe z systemem Android do Buick Excelle/Opel Astra J 2009-2015

#ad
Hodozzy #ad - Wskazówka ten model nie nadaje się do modeli guzikowych takich jak sport/tour/eco/lpG/START. Funkcja sterowania kierownicą, obsługuje dwa formaty ahd/CVBS, aby sterować radiem samochodowym, kamera cofania ahd/cvbs - użyj przycisków na kierownicy, które jest wygodniejsze w obsłudze i bezpieczniejsze w jeździe. Wyposażony w 12 tylnych kamer LED, wyraźniejsze parkowanie w nocy.

Bezprzewodowy system carplay i android auto to radio samochodowe opel astra jest kompatybilne z funkcją carplay i Android Auto, kontaktów telefonicznych, wiadomości e-mail, może być połączone z telefonem na trzy sposoby hotspot WLAN, Bluetooth, powiadomień, w tym kart, możesz uzyskać dostęp do większości aplikacji telefonu, połączenie kabla danych USB, muzyki i wielu innych. Możesz też użyć innych aplikacji online do kart internetowych. Radio samochodowe z systemem android do opel/buick - pojemnościowe radio samochodowe hd 9, 7", obsługa formatu HD 1080p, 2 gb ram, rozdzielczość 1024 x 600, wbudowany quad core, Plug and Play, 64 GB ROM.

Wbudowany odbiornik gps, możesz pobrać bezpłatne mapy z aplikacji nawigacyjnej "Here We go" w menu "Pobierz mapę" i później cieszyć się nawigacją offline. Automatyczne przełączanie obrazu cofania podczas jazdy wstecznej. To radio samochodowe bluetooth jest odpowiednie do Buick Excelle 2010-2014 / Opel Astra J 2009-2013. Radio samochodowe bluetooth i radio rds fm - wbudowany mikrofon + zewnętrzny mikrofon, radio samochodowe z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, obsługuje synchronizację kontaktów i odtwarzanie muzyki Bluetooth. Wyposażony w canbus, nie wymaga dodatkowych części ani kabli.
MarkaHodozzy #ad
ProducentHodozzy #ad
Wysokość2.36
Długość9.06
Waga3.95
Szerokość13.19
Gwarancja24 Miesięcy

5. Summdey

#ad

Radio samochodowe 1 DIN z zestawem głośnomówiącym Bluetooth: Car Stereo ze sterowaniem za pomocą aplikacji | 2 USB do odtwarzania muzyki i ładowania | Auto MP3 Player obsługuje radio FM | SD | AUX-in

#ad
Summdey #ad - To sprawia, podczas jazdy można słuchać muzyki, 5 ~ 108, komunikatów i informacji o ruchu drogowym. Obsługuje zewnętrzne wejście aux wtyczka 3, 5 mm do podłączenia audio, umożliwia słuchanie muzyki MP3 i WMA w podróży ze smartfona, USB i kart SD. Wskazówka: link do pobrania kodu qr dla aplikacji zdalnej "CarRadio" znajduje się w podręczniku użytkownika może nie być dostępna w języku polskim.

Radio samochodowe z zestawem głośnomówiącym i wbudowanym mikrofonem, obsługuje telefon komórkowy jako pilot zdalnego sterowania przez połączenie Bluetooth, obsługuje zestaw głośnomówiący, że korzystanie z niego jest wygodniejsze. Obrotowy elektroniczny regulator głośności. 1 radio samochodowe din bluetooth ze sterowaniem za pomocą aplikacji: stereo auto obsługuje sterowanie smartfonem. Za pomocą aplikacji "CarRadio" możesz używać smartfona jako bezprzewodowego pilota. Odtwarzacz multimedialny mp3: cyfrowy odbiornik multimedialny z głośnikiem, innych przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Radio samochodowe z dużym ekranem: radio samochodowe fm zostało zmodernizowane w duży ekran, 0 mhz, który może wyraźnie wyświetlać godzinę, że jego zastosowanie jest lepsze.

Radio samochodowe z podwójnym złączem usb: radio samochodowe ma dwa porty USB, drugie obsługuje szybkie ładowanie, jedno obsługuje różne marki urządzeń USB, można ładować telefon podczas słuchania muzyki. Bluetooth car stereo: radio samochodowe z zestawem głośnomówiącym i wbudowanym mikrofonem, obsługuje telefon komórkowy jako pilot zdalnego sterowania przez połączenie Bluetooth, muzykę Bluetooth, co sprawia, obsługuje zestaw głośnomówiący, co sprawia, muzykę Bluetooth, że korzystanie z niego jest wygodniejsze. Tuner radio obsługuje tuning stereo FM 87, kanały radiowe itp.
MarkaSummdey #ad
ProducentSummdey #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Szerokość3.15
Gwarancja1

6. LXKLSZ

#ad

LXKLSZ Radio samochodowe kompatybilne z bezprzewodowym Carplay/Android Auto do Opel Antara Zafira Corsa Vivaro Combo z 7-calowym ekranem dotykowym/Bluetooth/Mirror Link/FM/AM/USB/sterowanie

#ad
LXKLSZ #ad - Kamera cofania i sterowanie kierownicązestaw zawiera wodoszczelną kamerę ahd, która umożliwia ręczne lub automatyczne przełączanie obrazu podczas odwrócenia. Inne główne funkcje1. Obsługuje połączenie lustrzane z systemem android/ios, klasycznych i innych eq; 3.

Przynosi wiele radości i zapewnia bezpieczeństwo jazdy. Wygodniej i bezpieczniej byłoby ustawić radio lub muzykę podczas jazdy. W przeciwieństwie do systemu android, to radio samochodowe nadal będzie tak samo płynne, jak nowe urządzenie, który często jest opóźniony, nawet 3-5 lat. Specjalnie do serii opel kompatybilne modele: opel vauxhall holden antara 2006-2011 astra h 2004-2009 combo 2004-2010 corsa c 2004-2006 corsa d 2006-2011 meriva od 2006 do 2011 004 Sygnał około od 2003 Zafira 2005-2010 Vectra C 2006-2011 Vivaro 2006-2010 Tigra TwinTop od 2004.

Dodatkowy adapter dab+ to radio samochodowe obsługuje funkcję dab+. Atwa instalacja, wymagane są tylko dwa kroki połączenia. Dodatkowe sterowanie na kierownicy to radio samochodowe obsługuje dodatkowe sterowanie kierownicą, gdy Twój samochód nie ma przycisków na kierownicy. Szeroki kąt widzenia 170° zapobiega martwym plamom i pomaga w bezpiecznym odwróceniu. Dzięki własnej funkcji sterowania na kierownicy wygodnie jest dostosować muzykę lub radio, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy.
MarkaLXKLSZ #ad
ProducentLXKLSZ #ad
Numer częściH-7008
ModelCouleur grise
Gwarancja1 rok gwarancji

7. UGAR

#ad

UGAR Kompatybilny z Chevrolet Cruze 2009+ 9 cali Android DSP 10.0 4 GB + 64 GB DAB+ radio samochodowe HD z pełnym ekranem dotykowym nawigacją GPS

#ad
UGAR #ad - Kompatybilny z Chevrolet Cruze 2009+. Dab+, wbudowany automatyczny dsp, bluetooth 5. 0 do telefonu komórkowego, wifi, obsługuje sieć 3G/4G dla określonej szerokości pasma, radio AM FM RDS. Wyświetlacz 1280 x 800 hd 1080p, krystalicznie czysty pojemnościowy ekran dotykowy IPS. Android 100 dsp, 4 gb ram + 64 gb wewnętrznej pamięci flash. Obsługa sterowania kierownicą, fabryczna kamera cofania i większość oryginalnych funkcji.
MarkaUGAR #ad
ProducentUGAR #ad
Numer częściUX1-11-128S
ModelUX1-11-128S

8. YUN

#ad

YUN TX 4 GB + 64 GB Android 12 radio samochodowe do Chevrolet Cruze 2008-2014-2 DIN zintegrowany bezprzewodowy CarPlay/Android Auto/DSP/GPS-IPS 2.5D 9" aparat + MIC-DAB/sterowanie

#ad
YUN #ad - Wbudowany system carplay/android auto/dsp wbudowany apple carplay i android auto umożliwia użytkownikom wykonywanie połączeń telefonicznych i słuchanie muzyki za pomocą Siri. Duży zakres funkcji wbudowany internet wifi i obsługuje zewnętrzny internet 3g / 4g b089kgjt61, zintegrowany adapter DAB DAB: B07NRD4T9D, kierownica, kierowpilot zdalnego sterowania, kierownica, funkcja OBD wymagany adapter OBD2, System DVR, Mirror Link, system nawigacji online google i instalacja karty offline, tuner radiowy z RDS, funkcje dzielonego ekranu i Mirror Link.

Jeśli nie masz pewności co do kompatybilności, 2012, możesz skontaktować się z nami ze zdjęciem deski rozdzielczej swojego samochodu: yuntx_techsupport@163. Com. Zakres dostawy: 1 x kabel zasilający / 2 x kabel usb / 1 x radio samochodowe / 1 x antena radiowa / 1 x kabel wyjściowy RCA C / 1 x kamera cofania / 1 x antena gps / 1 x kabel wyjściowy RCA B / 1 x kabel wyjściowy rca a / 1 x mikrofon zewnętrzny / 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Z wbudowanym wzmacniaczem DSP i TDA7851 o mocy 4 x 50 W. Kompatybilność kompatybilny z chevrolet cruze 2008, 2011, 2013, 2010, 2009, 2014. Najlepszy sprzęt system android 12 cpu: octa core-4 gb ram + 64 gb rom-bluetooth 5. 0 do rozmów głośnomówiących – 9" 1280 x 720 2, 5d ips ekran dotykowy obsługuje odtwarzanie 4k 3840 × 2160 pikseli VideoHD 1080p USB i do 500 GB SSD. 2 bezpłatne prezenty: kamera cofania i mikrofon zewnętrzny.
MarkaYUN #ad
ProducentYUN #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39

9. MISONDA

#ad

9,7 cala Android 12 podwójne radio samochodowe DIN do Chevrolet Cruze J300 Holden 2009-2014 | kamera cofania mikrofon gratis | 6G + 128G | obsługuje GPS/Carplay/RDS/DAB/WiFi/BT5.0/USB/MirrorLink/SWC/4G

#ad
MISONDA #ad - Kamera dsp i ahd pasmo eq 64 umożliwia ustawienie częstotliwości superbasu, ale nie twardych. Mirror link & split screenmirror link obsługuje telefony z systemem iOS/Android, aby zsynchronizować ekran mobilny z ekranem audio samochodu. System operacyjny android 12. 0 ac8257 octa core a53 2, emmc, 5 ghz cpu 6 gb ram + 128 gb pamięci ROM, GPU: IMG GE8300 wbudowany DSP+Carplay.

Steruj jednostką główną za pomocą istniejących przycisków sterujących na kierownicy pojazdu. Wbudowany bluetooth 5. 0 i mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym, odtwarzanie muzyki bt car Play & Fast Boot Obsługuje zarówno bezprzewodowe karplay, jak i przewodowe karplay, obsługa książek telefonicznych SYNC, szybki dostęp do systemu w mniej niż 2 sekundy. Nawigacja gps i swc obsługuje mapę online/offline. Wifi & 4g i bluetooth 5. 0 wbudowany moduł wi-fi: połączenie z wifi lub hotspotem w telefonie jest łatwe.

Zachowaj swoje bezpieczeństwo i łatwą obsługę, sterując urządzeniem na kierownicy Parkowanie kamery 360 stopni Możesz wyraźniej widzieć wokół samochodu, co bardzo pomoże Ci podczas parkowania. Można używać Spotify podczas nawigacji wstecznej. Wydajny algorytm dsp bu32107efv algorytm algorytmu algorytmu w czasie rzeczywistym, średniego basu, jasnych, średnich wysokości, starego głosu, wąskich, aby stworzyć panoramiczny obraz lotniczy w czasie rzeczywistym należy zakupić oddzielnie.
MarkaMISONDA #ad
ProducentMISONDA #ad
Gwarancja12 Miesięcy

10. erisin

#ad

Erisin Android 10.0 7" radio samochodowe do OPEL Antara Astra Combo Corsa Meriva Signum Vectra Vivaro Zafira obsługuje DAB+ Navi Carplay DVD Bluetooth WiFi A2DP RDS FM/AM DVB-T2 OBD PX30 2GB RAM + 16GB ROM

#ad
erisin #ad - Dzięki opcjonalnym akcesoriom możesz wygodnie sterować swoim samochodem. Smart z auto obsługuje offline gps i nawigację google, która prowadzą do celu. Dzięki opcjonalnemu adapterowi Car Play i Android Auto telefon można używać w czasie rzeczywistym. Za pomocą adaptera obd można wyświetlać status twojego samochodu, kamera na desce rozdzielczej do rejestrowania wydarzeń i kamery cofania, za pomocą adaptera TPMS do monitorowania ciśnienia w oponach, aby zapewnić jazdę wsteczną.

Kompatybilne modele samochodów radio samochodowe pasuje do następujących modeli o wymiarach panelu 214 mm górna szerokość x 120 mm wysokość*198 mm szerokość podłogi: opel - antara od 2005 - Astra H od 2004 - Combo od 2004 - Corsa C 2004-2006 - Corsa D od 206 – Meriva od 2004 - Signum od 2003 - Tigra TwinTop od 2004 - Vectra C od 2004 - Vivaro 2006-2009 - Zafira od 2005. Konfiguracja najnowszy system operacyjny google android 100 z quad-core px30 w jakości przemysłowej, 16 gb pamięci wewnętrznej, 2 GB RAM, umożliwia płynną i szybką pracę.

Uwolnij ręce, aby zapewnić bezpieczną jazdę. Rozrywka samochodowy system multimedialny o przekątnej 17, surfować w internecie z hotspotem wifi, aby uzyskać wiadomości, słuchać DAB + opcjonalnie i stacji radiowych, można nie tylko odtwarzać muzykę, ale również oglądać filmy z DVD/USB/TF/DTV opcjonalnie, 78 cm 7", aby odwiedzić YouTube i pobrać aplikacje z Google Playstore. Smart z telefonemfunkcja bluetooth umożliwia sparowanie telefonu komórkowego, aby cieszyć się muzyką A2DP, odbierać i odrzucać połączenie. Sterowanie kierownicą.
Markaerisin #ad
Producenterisin #ad
Numer częściES2760PG
ModelES2760PG